Atahan PET En Yakın Dostlarınız için!
Akvaryum » Akvaryum Filtreleri » Dış Filtreler
  • XLPRO EX-1000 DIŞ FİLTRE 1000L/H(DOLU)
XLPRO EX-1000 DIŞ FİLTRE 1000L/H(DOLU)

XLPRO EX-1000 DIŞ FİLTRE 1000L/H 22W (DOLU)

 

XLPRO dış filtreler, yeni geliştirilen teknolojiyle üretilmiştir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bu dış filtre sayesinde gözünüz arkada kalmayacak.

 

 

Dış filtre akvaryumunuzda mekanik filtreleme yapar. Akvaryum suyunu, balıkların yaşaması için uygun hale getirmesine yardımcı olur. Balıkların oksijen ihtiyacını karşılar. İçerisinde ki filtre malzemeleri sayesinde, zamanla suda oluşabilecek zararlı kimyasalları temizler ve balıkların rahat yaşamasını sağlar. Mekanik temizlemenin yanı sıra fazla yem kalıntıları, balık dışkıları vb. kaba kirleri de toplayarak akvaryumun temiz olmasını sağlar.

 

XLPRO EX-1000 Dış Filtrenin içerisinde 3 adet sepet bulunmaktadır.

 

Ürün Kullanımı: Ürünü satın aldığınızda yan taraftaki klipsleri açarak ayırın. İçerisinde ki sepetleri tek tek ayırın. Filtre malzemelerin dış poşetini açıp filesiyle beraber sepetin içine yerleştiriniz (dilerseniz bir kere sudan geçirebilirsiniz.) Arından dikkatli bir şekilde ürünün üst tarafını yerleştirip klipsleri kapatınız. Ardından musluklarını kontrol ediniz. Tam kapatılmadığı takdirde su sızdırmasına sebep olabilir. Filtreyi hazırladıktan sonra muslukları "ON" konumuna getiriniz ve hortumları bağlayınız. Hortumları akvaryumun içerisine yerleştirdikten sonra üzerinde ki pompa sayesinde filtrenin içerisine su doldurunuz. Dolum bittikten sonra fişe takıp çalıştırabilirsiniz. İlk seferinde çalışmama durumu olursa borularda hava kalmış olabilir. Bu durumda tekrar pompalamaya devam edebilirsiniz.

 

Ürün Temizliği: Dış Filtrenin fişini çekiniz, ardından musluklarını "OFF" duruma getirip su kaçağını engelleyiniz. Ürünün yan tarafında bulunan klipsleri dikkatli bir şekilde açıp kaldırınız. sepet temizliğini yaptıktan sonra hortumları temizleyip muslukları tekrar "ON" konumuna getirebilirsiniz. Ardından tekrar fişe takıp çalıştırabilirsiniz.Dikkat Edilecek Konular: Dış Filtrenin içerisinde bulunan contaların kolay aşınmaması için temizlik sırasında kapağı açarken veya kapatırken dikkat edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde conta çabuk aşınır ve su kaçırmasına sebep olabilir. Temizlik sonrasında sepetleri tam kapanmazsa ürünün üst kapağı da kapanmaz ve su kaçırabilir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

XLPRO EX-1000 DIŞ FİLTRE 1000L/H(DOLU)

Atahan Pet
Ürün Fiyat:
Üyelere Özel
Havale ile Fiyatı :
Üyelere Özel TL
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.

Ücretsiz KargoStokta yok

- İlgili Ürünler -


Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır