Hakkımızda

Hakkımızda

En yakın dostlarınız için atahanpet.com sitemize hoş geldiniz.

atahanpet.com farkıyla aldığınız her ürün, firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır. Toptan ve perakende satış yapan atahanpet.com sitemiz, Türkiye’nin birçok yerinde sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılayarak; onlara eğlenceli, renkli hatta farklı kullanım alanları sunarak yaşamlarını güzelleştirmeyi daha da keyifli hale getirebilmeyi amaçlamaktadır. Sitemizde ulaşmak istediğiniz her bir ürünü filtreleyip, kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 

 Akvaryumdaki balıklarınızın rahatı ve en uzun yaşam süreleri için kesinlikle en doğru yerdesiniz. Akvaryum balığı bakımı için yapılacak ilk şey doğru akvaryumu elde etmek. Ancak gerekli olan tüm ekipmanlar da bir o kadar önemli tabi ki. O halde akvaryumdaki dostlarımız için akvaryum setlerimize göz gezdirerek başlayabilirsiniz. Akvaryumlarımızın, enine, boyuna ve çeşitli renklerine göre bir çok çeşidini atahanpet .com da beğenilerinize sunduk. Akvaryuma konulmadan önce dostlarımız için özenle hazırlanmış olan kumlar, bakteriler, bitkiler, süngerler; temizlenmiş hazır bir şekilde beklemelidir. Minik dostlarımız biliyoruz ki oldukça hassaslardır ve bu yüzden çok çabuk yaşamlarını yitirebilirler. Ömürlerini daha uzun tutmak için bakımlarının aksatılmadan ve oldukça özenli bir şekilde yapılması gerekir. Minik dostlarımız için özel olarak ayrılan bölümlere web sitemiz atahanpet.com üzerinden detaylı bir şekilde erişebilir, dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

 Bir diğer minik dostlarımız olan kuşlarımıza özel kafeslerini ve içinde olması gereken malzemeleri, diş kaşıyıcılarından aynalı zillerinden, kafes tüllerine kadar detaylıca derledik. Her boyutta kafeslerimizi sizlerin imkânına sunarak, kuşlarımız için daha rahat bir yaşam alanı sağlamanız adına sizlerin kolayca ulaşabilmenize imkân sağlamaktayız, evcil hayvanımız can dostlarımızın aksesuarlarını, giyeceklerini, yiyeceklerini ve daha da fazlası oyuncaklarını da atahanpet.com da sizler için bir araya getirdik.

Küçük kaplumbağalarımızın, tavşanlarımızın ve kedilerimizin birçok ihtiyacı için de atahanpet.com yanınızda. Hayvanlarımızın deri ve kemik sağlığını koruyacak tüylerini güçlendirecek besin ve bakım ürünlerine de yine sitemizde yer vererek sağlıklı yaşam olasılıklarını güçlendirdik. Bunların yanı sıra besin değeri yüksek, ödül ve beslenme mamalarının 1.sınıf kaliteli olmasını da en iyi şekilde sizlerin hizmetine sunmaktayız. atahanpet.com farkıyla yeni model kedi ve köpeklerimizin konforunu düşünerek seyahat ürünlerine de sayfamızda yer vermekteyiz. Taşıma kutularımızla küçük dostlarımız rahatlıkla seyahat ederken siz de koltuğunuzda kahvenizi, içiniz rahat bir şekilde yudumlayabilirsiniz.

Tüm siparişleriniz için gün içinde teslimat yapabilmekteyiz. Ödemeleriniz güvenli ödeme sistemi ile sitemizde verileriniz 256BIT SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Alışverişlerinizde indirimlerimizin yanı sıra 14 gün içerisinde koşulsuz iade sağlayarak müşteri memnuniyeti kazanmayı amaçlamaktayız. Herhangi bir sorun yaşamayacağınızı temin ediyoruz ancak olası bir sorun yaşarsanız müşteri hizmetlerimiz sizlere 7/24 hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim