Animology Köpek Şampuanı Derma Dog Sensitive Skin 250 Ml

Marka: Animology
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Köpek Şampuanı Derma Dog Sensitive Skin 250 Ml Derma Dog köpek şampuanı, hassas ciltler, temizlemek, kokuları gidermek ve forma sokmak için özel olarak formüle edilmiş hafif bir şampuandır. Dahili saç kremi ve pro-vitamin B5 ile Derma Dog, köpeğinizin tüylerinin güzel bir şekilde temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Derma Dog tüm kürk ve cilt tiplerinde kullanılabilir ve 6 haftalıktan itibaren tüm köpekler için uygundur. Tüm Animology köpek şampuanları, uçucu yağlarının kaplamasını soyma
Anında Gönderim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Animology Köpek Şampuanı Derma Dog Sensitive Skin 250 Ml

 

Derma Dog köpek şampuanı, hassas ciltler, temizlemek, kokuları gidermek ve forma sokmak için özel olarak formüle edilmiş hafif bir şampuandır. Dahili saç kremi ve pro-vitamin B5 ile Derma Dog, köpeğinizin tüylerinin güzel bir şekilde temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Derma Dog tüm kürk ve cilt tiplerinde kullanılabilir ve 6 haftalıktan itibaren tüm köpekler için uygundur.

Tüm Animology köpek şampuanları, uçucu yağlarının kaplamasını soymadan kiri ve kokuyu gideren hafif ancak derin bir temizleme etkisine sahiptir. 'Kolay durulanan' formülümüz yıkama süresini minimumda tutarken, yerleşik saç kremi ve Pro-Vitamin B5 köpeğinizin tüylerinin sağlığını, gücünü ve durumunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Tüm Animology 250mL şampuanlarımız 40: 1 gücünde yoğunlaşmıştır, bu nedenle toplam 250mL aslında 10.4 litre yapar.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim